Dziś jest ten moment, kiedy projekt certyfikacji HOTEL POD LUPĄ wkracza w nową fazę. Przed hotelarzami bardzo trudny czas, dlatego przygotowywany jest nowy plan wsparcia promocyjnego dla polskich hoteli.

Darmowy audyt i darmowy certyfikat dla hoteli

Projekt nie zdołał jeszcze rozpędzić się w swojej komercyjnej formie ze względu na szereg okoliczności, które wciąż go hamowały. Teraz jednak przychodzi doskonały moment, aby ruszyć. Ruszyć z pomocą polskiej turystyce i wspierać ją tak jak każdy z nas potrafi najlepiej.

Certyfikat oparty o szczegółowy audyt będzie teraz dostępny za darmo. Szczegółowe warunki zostaną niebawem przedstawione na stronie projektu. Z pewnością oferta będzie mocno ograniczona ze względu na terytorium i kierowana do hoteli ze Śląska, ewentualnie Małopolski, jednakże to jeszcze będziemy weryfikować. Szczegóły już wkrótce.

Audyty wykonywane będą dopiero wówczas, gdy minie sytuacja epidemiologiczna w Polsce i wszyscy będziemy bezpieczni. Teraz jednak jest dobry czas na wstępną weryfikację hoteli , które zechcą wziąć udział w projekcie.

Darmowy wpis do katalogu turystycznego

Już teraz wszystkie hotele z całej Polski mogą skorzystać z darmowego wpisu w katalogu turystycznym PODRÓŻE POD LUPĄ. Zachęcam do szukania teraz nowych, niskobudżetowych rozwiązań marketingowych, aby po zakończonym czasie epidemii ruszyć pełną parą.

Wszystkiego dobrego!

Leave a Reply

Your email address will not be published.