Ci, którzy obserwują nasze profile na Instagramie i Facebooku wiedzą już, że 15 stycznia wreszcie oficjalnie rusza projekt certyfikacji hotelowej pod nazwą „Hotel pod lupą”. Już teraz mogą zgłaszać się do nas hotele zainteresowane audytem, aby umówić się na możliwie bliski termin.

Prace nad projektem trwają od wielu miesięcy. Początkowo był to tylko „szalony” pomysł na certyfikat, który wraz z czasem dojrzewał i nabierał realnych kształtów. Sukcesywnie przygotowujemy wzory dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia audytów, określamy kryteria oceny i szukamy współpracowników. Mamy także wyłonioną wstępną listę ponad setki hoteli z Polski południowej, które chcemy w pierwszej kolejności zaprosić do współpracy. Dziś mamy nadzieję na stworzenie nowego, rzetelnego systemu certyfikacji hoteli, który stanie się na dobry początek drogowskazem dla rodziców podróżujących z dziećmi.

Nie możemy doczekać się pierwszych wyjazdów i wrażeń, jakie z nich przywieziemy. Wielką niewiadomą są także dla nas Wasze reakcje i opinie na temat relacji, które będziecie mogli na bieżąco obserwować. Pamiętajcie, że Hotel pod lupą to nie jest zwykły nadmuchany certyfikat nadawany przez zaczarowaną kapitułę. Tu audytorami będą prawdziwe rodziny: prawdziwe mamy, prawdziwi ojcowie i najprawdziwsze dzieci. To oni będą odwiedzać i oceniać wybrane hotele i to oni wystawią na koniec odpowiednią ocenę. Czy będzie rzetelna? Tak, bo realne zdjęcia hoteli z audytów będziecie oglądać na Instagramie i Facebooku. Z czasem pomyślimy także o relacjach na YT. Dzięki temu, sami sprawdzicie, czy nasze audyty są obiektywne i uczciwe.

Jeśli jeszcze Wam mało, to plan działania w wersji optymistycznej przewiduje także wydanie za kilka miesięcy przewodnika po rodzinnych hotelach w Polsce południowej. Będziecie mogli zabrać go ze sobą na swoje wojaże , aby bezpiecznie i rodzinnie zaplanować kolejne wyjazdy.

A teraz… życzcie powodzenia i obserwujcie naszą pracę. Mam nadzieję, że i Wam przyniesie podobną przyjemność jak nam 🙂 Do poczytania 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.