Pandemia nie odpuszcza, odpuścił rząd rozmrażając turystykę. Wiemy, że to czas dla hoteli, aby nadrobić straty z pierwszych miesięcy zatrzymania ruchu turystycznego. Właśnie dlatego modyfikujemy proces certyfikacyjny.

Preferencyjne warunki

Proces przyznawania certyfikatu miał być wieloetapowy i zakładał:

  • wypełnienie ankiety weryfikacyjnej,
  • audyt hotelu przez osoby z odpowiednimi kwalifikacjami,
  • raport pokontrolny,
  • nadanie certyfikatu na dany rok,
  • relacja w social mediach i na blogu,
  • audyt pokontrolny incognito.

Czy teraz hotelarze mają głowę do długich procesów certyfikacyjnych? Wiemy, że teraz czas musicie wykorzystać inaczej, ale jednocześnie chcemy umożliwić Wam otrzymanie certyfikatu na preferencyjnych warunkach. Zasada jest prosta: my i Wasi Goście muszą mieć pewność najwyższej jakości usług i bezpieczeństwa, dlatego uprościliśmy cały proces, co nie znaczy, że obniżyliśmy poprzeczkę!

Nowy proces certyfikacyjny online

Nowa certyfikacja hoteli ogranicza do minimum nakłady finansowe i czasowe hotelu, sprawdzając jednak czy oczekiwana jakość została zachowana. Teraz sami wybierzecie zakres certyfikacji, na który w opcji minimum składać się będzie:

  • wypełnienie ankiety weryfikacyjnej w wybranej kategorii,
  • audyt incognito.

Zdobycie odpowiedniej ilości punktów po wypełnieniu ankiety weryfikacyjnej umożliwia otrzymanie certyfikatu na rok, jednakże hotel musi być gotów na weryfikację danych podanych w formularzu. Konieczne będzie zatem przekazanie na rzecz biura certyfikacji jednego vouchera na pobyt rodzinny (termin do uzgodnienia, np. w niskim sezonie) na potrzeby wykonania w późniejszym czasie audytu incognito. Dla nas i dla Gości hotelowych będzie to możliwość potwierdzenia jakości usług przez audytora. Voucher może, ale nie musi zostać wykorzystany.

Szybsza certyfikacja, szczegółowy wywiad

Proces certyfikacyjny zostaje skrócony, ale wcale nie będzie łatwiej. W związku ze zmianą procedury oraz z sytuacją epidemiologiczną treść ankiety będzie uzupełniona o dodatkowe kryteria oceny, związane m.in. z przestrzeganiem obostrzeń rządowych oraz zapewnieniem Gościom bezpieczeństwa sanitarnego. Nowa ankieta zostanie udostępniona zainteresowanych hotelarzom jeszcze w tym tygodniu.

Zapraszamy do kontaktu hotele zainteresowane współpracą.

Leave a Reply

Your email address will not be published.