Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak. Dramatyczna sytuacja branży turystycznej sprawia, że musimy łączyć siły.

Audyt hotelu za darmo

Dziś turystyka nie tylko stoi w miejscu. Dziś turystyka i hotelarstwo cofa się o lata pracy, tracąc realne pieniądze na lock downie. Pozostaje nadzieja na powrót do „normalnego” funkcjonowania po feriach, ale dla wielu hotelarzy, restauratorów, gospodarzy i pracowników branży będzie to prawdziwa walka o przetrwanie. Trudno wyobrazić sobie inwestycje w marketing obiektu w takich okolicznościach, a jednak działania promocyjne muszą zaprosić gości na urlop.
Jednym z darmowych narzędzi marketingowych jest budowanie wizerunku hotelu dzięki certyfikatom i opiniom w social mediach. Zazwyczaj takie certyfikaty bywają drogie i nie każdy docenia ich wartość sądząc, że to tylko kupione odznaczenie. Tym razem jest inaczej.
Certyfikat Hotel pod lupą dostępny będzie od przyszłego roku zupełnie za darmo i nadawany jest nie na podstawie opłaconej faktury, a faktycznego audytu. Brzmi dobrze? Czytaj dalej ?

Reklama hotelu za darmo

Audyt certyfikacyjny odbywa się w terminie uzgodnionym przez obiekt i audytora i polega na faktycznym sprawdzeniu usług hotelarskich. Oceniamy udogodnienia dla rodzin z dziećmi, czystość, jakość obsługi, wyposażenie pokoi pod kątem pobytu z dziećmi, dodatkowe usługi i oczywiście posiłki. W tym roku dodatkowo sprawdzamy także czy obiekt przestrzega obostrzeń wynikających z reżimu sanitarnego.

Po co audyt dla hotelu

Jeśli jesteś hotelarzem, audyt obiektywnie oceni ta część Twojej pracy, którą widzą Twoi Goście, a co Tobie może umknąć. Niemożliwe? Kilka lat zajmowałam się marketingiem jednego z hoteli 3* na Śląsku i każdy audyt dawał mi prawdziwe bogactwo informacji. Warto zresztą samemu czasem spędzić nic w hotelowym pokoju obiektu, którym się zarządza, ponieważ znacznie lepiej wówczas zrozumieć oczekiwania gości i wyłapać ewentualne błędy. Audyt zewnętrzny z kolei pokazuje to, do czego pracownicy hotelu są przyzwyczajeni, a co warto zmienić oraz drobiazgi, których znając hotel na wylot już się zwyczajnie nie zauważa. Bezcenna jest także ocena jakości obsługi Gości, dlatego sugerujemy, aby personel nie wiedział o przeprowadzanym audycie.

Co daje certyfikat?

Certyfikat hotelowy jest swoistym potwierdzeniem najwyższej jakości. To sygnał dla Gości, że właściciel obiektu dokłada wszelkich starań, aby jego Goście czuli się świetnie w czasie wypoczynku, a to, co w folderze nie jest tylko reklamowym frazesem, a czystą prawdą.

Certyfikat hotelowy dla rodzin z dziećmi

Rodziny z dziećmi – szczególnie tymi najmłodszymi – to szczególna grupa klientów bardzo wymagających. To Goście, dla których jakość obsługi oraz dostępność udogodnień kierowanych do dzieci jest zwyczajnie kluczowa. Właśnie dlatego częściej jeszcze przed planowanych wyjazdem sięgają po rekomendacje. Właśnie takim poleceniem jest certyfikat HOTEL POD LUPĄ.

Certyfikat Hotel pod lupą za darmo

W związku z dramatyczna sytuacją branży audyt aż do odwołania będzie przeprowadzany bezpłatnie. Hotele, które zechcą wziąć udział w promocji proszone będą jedynie o udostępnienie swoich usług na potrzeby wizyty audytora (pokój dla rodziny 2+2 oraz wyżywienie w zależności od oferty OB, BB, HB, FB). Zakres udostępnionych usług zależy od obiektu. Ocenie może podlegać tylko część hotelowa lub hotelowa i gastronomiczna.

Certyfikaty w hotelarstwie

W branży hotelowej nie istnieje zbyt wiele certyfikatów. Koszt certyfikatu wynosi zazwyczaj kilka tysięcy. Teraz możesz dostać certyfikat poparty audytem za darmo. Certyfikat przyznawany jest na rok, ale możesz się nim posługiwać już zawsze z zaznaczeniem, że otrzymałeś go na dany okres. Logo projektu możesz zatem wykorzystywać w swoich działaniach promocyjnych.
Co więcej relacja z audytu znajdzie się w social mediach na profilu @podrozepodlupa, co stanowi dodatkową darmowa promocje obiektu i uwiarygadnia cały proces. Dodatkowo możesz starać się także o publikacje recenzji z pobytu na blogu hotelpodlupa.pl lub podrozepodlupa.pl. Warunki takiej współpracy ustalane są indywidualnie.
Masz pytania? Chcesz wziąć udział w projekcie? Napisz korzystając z formularza kontaktowego.

Leave a Reply

Your email address will not be published.